Detail státu

Bulharsko Bulharsko - transparent

Nabízíme 159 ubytovacích kapacit za cenu 786 Kč - 45 080 Kč.

Destinace:

 DOVOLENÁ V BULHARSKU – příjemná dovolená pro každého  

 

ZÁJEZDY BULHARSKO LETOVISKO PRIMORSKO 

Jestliže se chystáte do letoviska Primorsko, budete příjemně překvapeni tím, že na vlastní oči uvidíte zajímavé, rychle se rozvíjející město. Spousta hotelů, hotelových komplexů či možností k ubytování vás jistě potěší, komfort a pohodlí je samozřejmostí. Rodinná dovolená je v tomto letovisku velmi příjemnou a atraktivní záležitostí, pro děti je zde mnoho zábavných atrakcí a rodiče si tím pádem mohou odpočinout na pláži nebo si posedět v příjemné hospůdce nebo baru u osvěžujícího drinku či občerstvení. Procházky po tomto letovisku musíte absolvovat, moderní architektura i stavby z minulosti se vám budou jistě líbit. Ten, kdo miluje vodní zábavu, určitě musí navštívit Aquapark Primorsko, kde si užije pohodu a legraci opravdu každý. Tobogány, skluzavky a jiná vodní dobrodružství, to je Aquapark Primorsko. Pláže v Primorsku jsou velké, prostorné a sestup do vody je postupný. Jestliže si chcete zakoupit last minute - letovisko Primorsko, určitě budete právě na tuto dovolenou velmi rádi vzpomínat.  

ZÁJEZDY BULHARSKO PRIMORSKO VYHLEDÁVÁNÍ 

 

ZÁJEZDY BULHARSKO LETOVISKO KITEN 

Okouzlující vesnička, která leží přibližně 53 km od města Burgas je známa neskutečně příjemnými a zdravými, klimatickými podmínkami, čerstvý vzduch udělá dobře na těle i na duši opravdu každému. Příroda v okolí letoviska Kiten je nádherná. Kitenský záliv patří právem mezi nejhezčí místa, kdo se sem vydá, bude nadšen a okouzlen, tento výlet stojí za to. Jemný písek na plážích láká k odpočinku, pláže nejsou přeplněné, takže jak na plážové hrátky či sport je tu místa dost. Ten, kdo se chce věnovat vodním sportům má mnoho možností, jak si aktivně užít vámi vybranou dovolenou do letoviska Kiten. Procházkami po vesnici zjistíte, že mnoho malebných obchůdků a restaurací láká k nákupu či občerstvení, tradiční bulharská jídla jsou velmi chutná. I když je Kiten příjemnou vesničkou obklopenou skalnatými útesy, najdete díky dovolené v Kiten ten správný klid, pohodu, odpočinek, ale i veškerou občanskou vybavenost. Sjednejte si dovolenou na poslední chvíli do této destinace, nebudete litovat. 

ZÁJEZDY BULHARSKO KITEN VYHLEDÁVÁNÍ 

 

ZÁJEZDY BULHARSKO LETOVISKO SOZOPOL

Přibližně 35 km od Burgasu najdete krásné, historické městečko, které se pyšní hlavně tím, že jde o rybářskou oblast. Sozopol leží na poloostrově, kde jsou skály a celkově povrch městečka býval vulkanický. Ten, kdo miluje historií jistě nepohrdne památkami, které připomínají helénskou dobu, doposud zde žije velmi vážená, řecká komunita. Historická část tohoto městečka byla prohlášena za historickou památku a je zapsána v seznamu UNESCO. Když se půjdete projít, místní úzké, klikaté uličky a příjemná zákoutí na vás budou působit velmi příjemně. Ale i turisté, kteří vyhledávají aktivní a čilou dovolenou tu rozhodně zahálet nebudou. Mnoho barů nebo diskotéce nabízí spoustu zážitků až do ranních hodin. Nelze opomenout místní pláže, které mají velmi osobité kouzlo. Jemný, zlatavý písek láká k opalování, odpočinku či sportování na pláži nebo ve vodě. Kdo chce vyzkoušet potápění na své dovolené, v letovisku Sozopol má příležitost, jak s potápěním začít. Last minute nebo super last minute do destinace Sozopol si nenechte ujít.  

ZÁJEZDY BULHARSKO SOZOPOL VYHLEDÁVÁNÍ  

 

ZÁJEZDY BULHARSKO SLUNEČNÉ POBŘEŽÍ  

Mezi nejvyhledávanější místa Černomoří patří největší letovisko Bulharska, které má název Slunečné Pobřeží. Vynikající klimatické podmínky, dlouhá pláž s pozvolným sestupem do moře, krásné prostředí, to je to, co z vaší dovolené udělá super dovolenou. Raritou Slunečného Pobřeží je doprava, místní minivláčky vás dopraví prakticky kamkoliv, pro děti jsou právě minivláčky bezvadnou atrakcí. Samozřejmě, že nejen rodinná dovolená, ale i dovolená s přáteli vás bude bavit. Festivaly, koncerty, místní hospůdky či venkovní tanec s hudbou, to je zábava, které neodoláte. Večerní procházka po osvětlené kolonádě je velmi populární, příjemný vzduch před spaním na vás bude působit velmi blahodárně. Pro všechny generace je na Slunečném Pobřeží aquapark, kde najdete spousta skluzavek, tobogánů, vířivek, dětské bazénky a podobně. Milovníci aktivní dovolené s určitou dávkou odpočinku si Slunečné Pobřeží zamilují.  

ZÁJEZDY BULHARSKO SLUNEČNÉ POBŘEŽÍ VYHLEDÁVÁNÍ  

 

ZÁJEZDY BULHARSKO LETOVISKO NESEBR  

Na sever od Burgasu, něco okolo 28 km se nachází staré, historické městečko Nesebr. Nesebr je jedním z nejstarších měst v Evropě. I toto město je zapsáno na seznamu UNESCO, tudíž milovníci historie a památek se tu nudit jistě nebudou. Jestliže se vydáte na procházku městečkem, z každého zákoutí či romantické uličky na vás dýchne nostalgie a duch dávných dob. Právě díky tomu je Nesebr vyhledávanou lokalitou umělci, malíři a hudebníky. Nesebr se vám neomrzí, pořád je tady co objevovat. Při procházkách si můžete zakoupit nějaký ten předmět, ať už obrázek, keramiku, bižuterií na památku či jako vzpomínku na příjemnou dovolenou. K poznávání nových míst je Nesebr ideální, ovšem i místní hospůdky, bary lákají k posezení a seznámení se s místním, dobrým jídlem či pitím. Odpočinek na pláži je samozřejmostí, Nesebr má krásné pláže s mírným sestupem do vody. Vodní sporty, relax či poznávání, to je dovolená Nesebr. Ať už sem vyrazíte na dovolenou kupříkladu last minute, nebudete v životě litovat této zajímavé a rozmanité dovolené. 

ZÁJEZDY BULHARSKO NESEBR VYHLEDÁVÁNÍ 

 

ZÁJEZDY BULHARSKO ZLATÉ PÍSKY  

Asi nejznámější, přímořské letovisko v Bulharsku se nachází 22 km severně od města Varna. Absolutní pohodlí a komfort na vás čeká v letovisku Zlaté Písky. Jakmile zavítáte na dovolenou právě sem, od rána do večera nepoznáte, co je to nuda. Restaurace, kavárny, aquapark, slunění na pláži, plážové či vodní sporty, to jsou Zlaté Písky, zkrátka aktivní dovolená pro vás i vaše blízké. Hotelové komplexy nabízí služby na nadstandartní úrovni a místní obyvatelé mají k turistům velmi vřelý vztah. Nikdo se na vás nebude mračit, všude budete vítáni. Cenu, kterou zaplatíte za ubytování, zábavu či suvenýry jistě oceníte, Zlaté Písky jsou cenový ráj a tím pádem dostupná dovolená všem lidem, ze všech koutů světa. Pokud tedy máte možnost jet na dovolenou právě do tohoto letoviska, neváhejte si koupit tento zájezd, budete se mít opravdu báječně a jistě se sem budete rádi vracet.  

ZÁJEZDY BULHARSKO ZLATÉ PÍSKY VYHLEDÁVÁNÍ 

 

ZÁJEZDY BULHARSKO LETOVISKO LOZENEC 

Dovolená, která vás na první pohled nadchne panenskou přírodou na vás čeká v letovisku Lozenec. Letovisko Lozenec se velmi rychle a atraktivně vyvíjí, čím dál více jsou zde služby, jako je ubytování, stravování a podobně, na vyšší úrovni. Příjemná, pozvolná, písčitá pláž je lemována skalnatými útvary, ve kterých se skrývají příjemné a útulné, plážové bary. Výlety po okolí vřele doporučujeme, v Letovisku Lozenec zažijete spíše poklidnou, pohodovou dovolenou. Návštěva okolních vinic či projížďky po přírodě na zapůjčeném kole, to je balzám pro oči i pro vaši duši. Ceny jsou v tomto letovisku velmi přijatelné, tudíž si na své dovolené, kterou jste si zakoupili, nemusíte vůbec nic odpírat, naopak – užijte si dovolenou, dny plné slunce se vším všudy.  

ZÁJEZDY BULHARSKO LOZENEC VYHLEDÁVÁNÍ

 

ZÁJEZDY BULHARSKO CAREVO 

Přímořské městečko, které leží 66 km od Burgasu nese název Carevo. Carevo se rozkládá na dvou, menších poloostrovech, tudíž o nádherné zátoky či zákoutí zde není nouze. Stará pevnost, která jakoby stráží místní obyvatele i turisty je na vrcholku Papija, návštěva této pevnosti je pro návštěvníky letoviska Carevo, samozřejmostí. V roce 1948 bylo město Carevo přejmenováno na Mičurin. Mnoho turistů zná toto letovisko pod tímto názvem, ovšem Carevo je stále oficiální název, který se zachoval a používá dodnes. Obchody, tržnice, restaurace, to vše je návštěvníkům plně k dispozici – nákup suvenýrů, občerstvení či jen tak posezení u vína je třeba náležitě využít. Jestliže se vypravíte do pohoří Strandža, divoká zvěř, fauna i místní flora se vám bude líbit a nebudete této výpravy v žádném případě litovat. Cykloturistika, potápění, koupání, rybolov nebo procházky či poznávání okolí, to je dovolená v přímořském, příjemném městečku Carevo. Pokud si zájezd do této destinace zakoupíte s předstihem, věřte, že vás dovolená se vším všudy, ať už first minute nebo last minute, nemine. 

ZÁJEZDY BULHARSKO CAREVO VYHLEDÁVÁNÍ 

 

ZÁJEZDY BULHARSKO OBZOR

Obzor je malé, příjemné, útulné město, ve kterém bydlí přibližně 4000 stálých obyvatel. Obzor se nachází v blízkosti hor, toto městečko již z dálky vypadá, jako útulná, horská vesnice. Obzor se těší čím dál větší oblibě turistů, i když toto městečko není tak známé, klid a pohoda, velmi zajímavé prostředí všude okolo, vás dozajista nadchne. Ten, kdo vyhledává poklidnou, romantickou dovolenou, určitě nepohrdne právě městečkem Obzor. Velmi znatelně se tu rozvíjí turistický ruch, takže i náročný klient tu dozajista najde vše ku své osobní spokojenosti. 

ZÁJEZDY BULHARSKO OBZOR VYHLEDÁVÁNÍ

 

ZÁJEZDY BULHARSKO LETOVISKO BALČIK 

Mezi jedno z nejstarších měst patří bezpochyby Balčik. Balčik má zajímavou rozlohu, rozkládá se jakoby terasovitě na kopcích u malého zálivu. V dobách dávných se tomuto městu říkalo „Bílé město“ a to díky skalám, které jsou v okolí, ale hlavně díky stavbám, které jsou postaveny z bílého kamene. Balčik je přístavní městečko, které si i navzdory turistickému ruchu, stále zachovává tradiční tvář. Poblíž města Balčik se setkáte s goflovými nadšenci, tato destinace začíná i pro milovníky tohoto sportu získávat na oblibě. Pokud nechcete hrát golf, ale chcete poznávat okolí, příjemně si odpočinout na pláži a nebo se věnovat svým oblíbeným sportům, jako jsou vodní sporty, turistika či cykloturistika, Balčik je pro vás ideální. Příjemné klimatické podmínky budou vyhovovat všem generacím, každý si zde najde to, co má rád a co mu vyhovuje. Na dovolenou do městečka Balčik se rozhodně těšte, protože báječné dny volna, které jsou přesně dle vašich představ, se vám právě tady, splní. 

ZÁJEZDY BULHARSKO BALČIK VYHLEDÁVÁNÍ

 

ZÁJEZDY BULHARSKO LETOVISKO ELENITE 

Elenite bylo původem neobydlení místo na úpatí pohoří Stará planina. Ovšem díky překrásnému prostředí, nádhernému zálivu se časem stala Elenite prázdninovou vesnicí. Nezapomenutelná dovolená v této vesnici, kterou lemuje okouzlující zátoka – to je sen, každého z vás. Jelikož je Elenite na jižní straně, celodenní slunko láká ke slunění, koupání a dovádění na pláži. Díky nedalekým horám je v Elenite příjemný, čerstvý vzduch, který i horkých, slunečných dnech zajistí příjemné klima. V kopcích jsou postaveny nadstandartní vily, které na první pohled opravdu oslní. Hotely či vily nabízí ubytování, které je velmi komfortní a na vysoké úrovni. Okolní příroda je nedotčená, tudíž Elenite se stalo takovým dostupným luxusem v pohádkovém, čistém prostředí. Písečné pláže mají co nabídnout, navíc jsou opravdu úchvatné. Máte-li tedy zájem o skvělou dovolenou za příjemnou cenu, Elenite je správná volba. 

ZÁJEZDY BULHARSKO ELENITE VYHLEDÁVÁNÍ

 

Výsledky hledání
Hodnocení:
4,4 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck
200 mVzdálenost od moře
 • Bazén venkovní
 • WiFi
 • Vhodné pro děti
Datum Délka Strava Doprava Cena
 11.10.2018 3 dny Polopenze vlastnívlastní 786 Kč Detail
 12.10.2018 3 dny Polopenze vlastnívlastní 786 Kč Detail
 13.10.2018 3 dny Polopenze vlastnívlastní 786 Kč Detail
350 mVzdálenost od moře
 • Klimatizace
 • Bazén vnitřní
 • Bazén venkovní
 • WiFi
 • Vhodné pro děti
 • Tobogány
Datum Délka Strava Doprava Cena
 30.9.2018 3 dny All inclusive vlastnívlastní 1 100 Kč Detail
 25.9.2018 3 dny All inclusive vlastnívlastní 1 152 Kč Detail
 26.9.2018 3 dny All inclusive vlastnívlastní 1 152 Kč Detail
Hodnocení:
4,3 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck
250 mVzdálenost od moře
 • Klimatizace
 • Bazén venkovní
 • WiFi
 • Sportovni aktivity
Datum Délka Strava Doprava Cena
 25.9.2018 3 dny All inclusive vlastnívlastní 1 256 Kč Detail
 26.9.2018 3 dny All inclusive vlastnívlastní 1 256 Kč Detail
 27.9.2018 3 dny All inclusive vlastnívlastní 1 256 Kč Detail
400 mVzdálenost od moře
 • Klimatizace
 • Bazén venkovní
 • WiFi
 • Wellness
Datum Délka Strava Doprava Cena
 23.9.2018 3 dny Polopenze vlastnívlastní 1 362 Kč Detail
 24.9.2018 3 dny Polopenze vlastnívlastní 1 362 Kč Detail
 25.9.2018 3 dny Polopenze vlastnívlastní 1 362 Kč Detail
Hodnocení:
5,7 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck
50 mVzdálenost od moře
 • Klimatizace
 • Bazén vnitřní
 • Bazén venkovní
 • WiFi
 • Vhodné pro děti
Datum Délka Strava Doprava Cena
 29.9.2018 3 dny All inclusive vlastnívlastní 1 572 Kč Detail
 30.9.2018 3 dny All inclusive vlastnívlastní 1 572 Kč Detail
 1.10.2018 3 dny All inclusive vlastnívlastní 1 572 Kč Detail
Hodnocení:
4,2 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck
0 mVzdálenost od moře
 • Klimatizace
 • Přímo na pláži
 • Bazén vnitřní
 • Bazén venkovní
 • WiFi
 • Vhodné pro děti
 • Sportovni aktivity
Datum Délka Strava Doprava Cena
 25.9.2018 3 dny All inclusive vlastnívlastní 1 572 Kč Detail
 26.9.2018 3 dny All inclusive vlastnívlastní 1 572 Kč Detail
 27.9.2018 3 dny All inclusive vlastnívlastní 1 572 Kč Detail
Hodnocení:
3,6 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck
FM
250 mVzdálenost od moře
 • Klimatizace
 • Bazén venkovní
 • Vhodné pro děti
 • Tobogány
 • Sportovni aktivity
Datum Délka Strava Doprava Cena
 23.9.2018 3 dny All inclusive vlastnívlastní 1 602 Kč FM Detail
 24.9.2018 3 dny All inclusive vlastnívlastní 1 602 Kč FM Detail
 25.9.2018 3 dny All inclusive vlastnívlastní 1 602 Kč FM Detail
Hodnocení:
4,6 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck
150 mVzdálenost od moře
 • Klimatizace
 • Bazén venkovní
 • WiFi
 • Vhodné pro děti
Datum Délka Strava Doprava Cena
 25.9.2018 3 dny All inclusive vlastnívlastní 1 624 Kč Detail
 26.9.2018 3 dny All inclusive vlastnívlastní 1 624 Kč Detail
 27.9.2018 3 dny All inclusive vlastnívlastní 1 624 Kč Detail
200 mVzdálenost od moře
 • Klimatizace
 • Bazén venkovní
 • WiFi
 • Vhodné pro děti
 • Wellness
Datum Délka Strava Doprava Cena
 23.9.2018 3 dny All inclusive vlastnívlastní 1 624 Kč Detail
 24.9.2018 3 dny All inclusive vlastnívlastní 1 624 Kč Detail
 25.9.2018 3 dny All inclusive vlastnívlastní 1 624 Kč Detail
0 mVzdálenost od moře
 • Klimatizace
 • Přímo na pláži
 • Bazén venkovní
 • WiFi
 • Vhodné pro děti
 • Tobogány
Datum Délka Strava Doprava Cena
 23.9.2018 3 dny Polopenze vlastnívlastní 1 676 Kč Detail
 24.9.2018 3 dny Polopenze vlastnívlastní 1 676 Kč Detail
 25.9.2018 3 dny Polopenze vlastnívlastní 1 676 Kč Detail

další nabídky >