Dubaj - kulturně poznávací cesta, Spojené arabské emiráty, Dubaj, 31.5.2018, -

Dubaj - kulturně poznávací cesta starstarstarstar

Dubaj - kulturně poznávací cesta
Termín:
31.5. – 6.6.2018
Změnit termín
Délka:7 dní
Doprava:vlastní (-)
Strava:-
Číslo zájezdu:128447971
6 990 Kč (-0 %)
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: 2018 Dubaj - kulturně poznávací cesta!
Popis zájezdu





Dubaj - NOVÝ PROGRAM 2018






1. den: Let do Dubaje

(Při objednaném balíčku transportů)

Dopravte se zcela pohodlně Vašim osobním automobilem na letiště v Praze. Parkoviště po celou dobu Vaší dovolené CK již pochopitelně uhradil. Odpoledne odlétáte s renomovanou leteckou společností z Prahy do Dubaje. Po příletu následuje transfer do Vašeho 4* hotelu Somewhere, nebo do hotelu stejné kvality. Zde budete ubytování následující 4 noci. www.somewhere-hotels.com/barsha-heights



2. den: Návštěva Dubaje – výlet „Pouštní safari“

Po snídani Vás přivítá průvodce, který Vám bude v nejbližších dnech plně k dispozici. Naše první zastávka bude ve zdejším přístavu. Při procházce budete moci obdivovat množství impozantních luxusních vil, které jsou postaveny po obvodu kanálů. Dále budeme pokračovat na legendární ostrov „Palm Jumeirah“, s jeho 16 rozsáhlými „listy“. Dubai Mall je jedno z největších center na světě. Zde si budete moci sami vyzkoušet, jak se obchoduje ve zdejších buticích. V obrovském nákupním centru se také nachází jedno z největších akvárií světa a podvodní ZOO. Návrat do hotelu. V pozdních odpoledních hodinách máte zároveň možnost zúčastnit se výletu „Pouštní safari“ (není v ceně zájezdu, zahrnuto v Balíčku výletů). Zažijte magický večer v tajemné poušti. Tradiční večer s typickými pochoutkami, břišním tancem, arabskou hudbou, jízdou na velbloudech a dalšími zážitky. S nesčetnými dojmy se vrátíte přes noční poušť do svého hotelu.



3. den: Volný čas nebo výlet do Abu Dhabi

Po snídani máte možnost zúčastnit se výletu do Abu Dhabi (není v ceně zájezdu, zahrnuto v Balíčku výletů). Nejdříve pojedeme z Dubaje k jednomu z největších přístavů, který kdy člověk stvořil, nachází se v Jebel Ali a obrovskému letišti „Dubai Wolrd Central“. Po zhruba dvouhodinové jízdě pouštní cestou dorazíme do Abu Dhabi, hlavního města Arabských emirátů. Panorama Abu Dhabi Vás jednoduše očaruje! Pokračujeme k majestátní mešitě Grand, jedné z největších mešit světa. Navštívíme také srdce města, kde se projdeme po známém Union Square. Po krátké cestě dorazíme do prastaré vesničky, která jako skanzen slouží k prodeji suvenýrů. Budete mít dostatek času na procházku po vesničce a eventuálně i na nákup suvenýrů. Na zpáteční

cestě máte ještě prostor zastavit se na trhu, nebo se projít po Abu Dhabi Marina Mall. Návrat do hotelu.




4. den: Prohlídka Dubaje


Snídaně. Dnes vás zveme k objevování města Dubaj. Jedinečné město s moderními a luxusními výškovými domy, které si i tak zachovalo tradice a originalitu. Naše cesta vás vede podél Dubai Creek s krásným výhledem na řeku. Dále kolem kulturního centra Bastakie s tradičními větrnými věžemi postavenými bohatými obchodníky a pokračujeme do Fort Al-Fahidi. Tato pevnost byla postavena před cca 180 lety a dnes je součástí muzea, ve kterém uvidíte Dubaj ve všech časech jeho vzniku. Dále pojedeme lodí přes Dubai Creek.

Dubaj je také znám jako jedno z největších obchodních míst se zlatem a klenoty. I my společně navštívíme klenotnictví, kde můžete vidět bohatý výběr luxusního zboží. Návrat do hotelu. Večer: Plavba Dhow Cruise (není v ceně zájezdu, zahrnuto v Balíčku výletů) Co by mohlo být romantičtější než večeře při svitu měsíce na palubě tradiční arabské plachetnice, která neslyšně pluje po hladině mořského pramene Dubai Creek?



5. den: Sharjah – Ajman okruh – Ras al Khaimah

Po opuštění našeho hotelu v Dubaji pokračuje naše cesta do Sharjah. Kromě zlatých šperků a klenotů jsou také Emiráty známé svými ručně tkanými orientálními koberci, které dnes uvidíte ve specializovaném obchodě. Po cestě se ještě zastavíme v Sharjah, což je kvetoucí a živé město s bezpočtem tržišť, které září barvami zralého ovoce a zeleniny, stejně tak jako počtem muzeí a galerií, které ze Sharjahu dělají hlavní město kultury Spojených arabských emirátů. Následuje cesta do Ajmannu, známého díky renovovanému paláci „Ajman Fort“. Poté navštívíme Markazi Souk, kde se ve více než 600 obchodech prodávají koberce, zlato, stříbro, starožitnosti a parfémy. Dále následuje cesta do Ras al Khaimah, kde se ubytujete ve Vašem 5* hotelu Hilton Al Hambra Beach. www.alhamrabeachandgolfresort.hilton.com




6. den: Volný čas


Snídaně. Vychutnejte si luxusní prostředí Vašeho hotelu. Relaxujte u bazénu nebo na pláži. Křišťálově čistá voda a teplé podnebí lákají k nekonečným vodním radovánkám. V případě zájmu pro Vás můžeme zajistit další výlety (nejsou v ceně zájezdu, více informací získáte u průvodce).




7. den: Návrat domů


(Při objednaném balíčku transportů)

Po snídani následuje transfer na letiště a návrat do Prahy.



Důležité: Nezapomeňte vzít s sebou cestovní pas platný ještě 6 měsíců po datu zpáteční cesty.

Poučení:
Nákup u lokálních prodejců zboží a služeb během výletů leží zcela na vlastním uvážení.





















Cena zahrnuje
Speciální sleva, Pouzdro na doklady
Pořadatelem tohoto zájezdu je NIKAL s.r.o., IČ 26276186.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK